Najlepsze centrum opieki nad matką oraz dzieckiem – ginekolodzy oraz pediatrzy

Aktualnie kobiety zwykle dowiadują się o ciąży to naturalnie dzięki ogólnodostępnym, tanim testom ciążowym. Ich ogromna czułość zezwala odkryć hormon HCG już w ciągu paru dni od zapłodnienia. Początkowa reakcja na wieść o tym, iż pod sercem przyszłej rodzicielki rozwija się nowiutkie życie bywa przeróżna. Bez względu od niej przed każdą kobietą staje niemniej jednak dylemat „komu powierzyć los swój oraz własnego nienarodzonego jeszcze maleństwa?”.

Hubert Huras ginekolog

Rozwój ginekologii i położnictwa w Polsce
Dziś w naszym państwie znajduje się coraz więcej specjalistycznych ośrodków ginekologiczno-położniczych, w których przyszłe mamy mogą liczyć na kompetentną opiekę powiązaną z czasem ciąży i połogu.
W kolosalnym zakresie ich usług znajdują się pomiędzy innymi:
•    badania diagnostyczne;
•    opieka endokrynologiczno-ginekologiczna;
•    ochrona położnicza;
•    ocena prenatalna;
•    poradnia urologiczna;
•    poradnia neonatologiczna;
•    szkoła rodzenia.
Zdrowie młodej rodzicielki jest najistotniejsze, w następstwie tego także kompleksowe, szczegółowe badania lekarskie na każdym etapie ciąży muszą być przeprowadzane przez ekspertów dysponujących nie tylko wysokiej klasy ekwipunkiem, niemniej jednak w głównej mierze też ekspercką wiedzą z zakresu położnictwa, ginekologii i endokrynologii.
Szczęśliwe rozwiązanie to dopiero pierwocina macierzyństwa
Nowo powite maleństwo daje bezmiar radości, jednak również o jego zdrowie wypada dbać ze szczególnym zaangażowaniem. Już od pierwszych dni życia rodzice są w stanie posiadać wpływ na dalszy rozwój własnego dziecka, w następstwie tego także zapewnienie mu fachowej opieki pediatrycznej to ich najistotniejszy obowiązek.
Porządne ośrodki pediatryczne
W ośrodkach medycznych zaświadczających specjalne usługi z obrębu pediatrii dla dzieci tworzone są korzystne warunki medyczne. Lekarze dbają nie tylko o zdrowie swoich najmłodszych pacjentów, ale również o ich komfort i porządne samopoczucie, które może rzutować na rezultaty leczenia. Jednym z takich ośrodków jest krakowskie centrum ginekologii i pediatrii „MAMA”, w jakim każdego dnia z usług znawców korzystają kobiety i rodziny z całej Polski.